Kontakta oss

 

Har du frågor eller funderingar är du välkommen att kontakta oss genom kontaktformuläret här till höger eller ringa till våra uppdragsledare. Kontaktuppgifterna finner du nedan.

 

Öppettider för reception och växel

Måndag-fredag: 07:30-10:00

Telefon: 016-14 74 70

Övriga tider når du oss via
E-post: info@kunskapscompaniet.se
SMS: 076-721 58 08

 

Lars Ollson


VD för Kunskapscompaniet 
Lars Ollson

tel 016-14 74 70
mobil 070-104 20 71
lars.ollson@kunskapscompaniet.se

   
 

Bygg

Carl-Henrik Lavén
070-762 03 23
c-h.laven@kunskapscompaniet.se

 

 

Teknik och VVS

Mariana Hjelting
tel 070-746 10 61
mariana.hjelting@kunskapscompaniet.se

 

 

Transport

Mikael Lindmark
070-091 81 84
mikael.lindmark@kunskapscompaniet.se

 

 

Tåg

Peder Hellberg
070-100 96 94
peder.hellberg@kunskapscompaniet.se

 

 

Stöd och Matchning

Ulrika Lindberg
070-763 05 86
ulrika.lindberg@kunskapscompaniet.se

 

 

Kunskapscompaniet Gymnasium

Rektor för skolan är Peter Axelsson
076-723 21 80
peter.axelsson@kunskapscompaniet.se

 

Kontaktformulär

 

Eskilstuna

Huvudkontor

Köpmangatan 1
633 56 Eskilstuna

Tel. 016-14 74 70

Hitta på karta >>

 

Nyköping

Tingshusplatsen 2
611 32 Nyköping

Tel. 076-724 93 44

Hitta på karta >>

Västerås

Stora Gatan 44
722 12 Västerås

Tel. 021-415 912

Hitta på kartan >>

 

Köping

Stora gatan 4 A
731 32 Köping

Hitta på karta >>

 

Hallstahammar

Hammartorget 7A
734 30 Hallstahammar

Tel. 076-724 26 32

Hitta på karta >>

Nacka/Stockholm

Brantvägen 1
(Folkets hus, Fisksätra)

133 42 Saltsjöbaden

Tel. 073-619 07 02

Hitta på karta >>